Lekcje na żywo w grupie przez cały 2019 r.

Lekcje na żywo w grupie przez cały 2019 r.

W Polsce studiowałam filologię angielską i prawo europejskie, a teraz studiuję prawo kanadyjskie w Toronto.
W Polsce nauczyłam Legal English setki prawników i tłumaczy w swojej własnej specjalistycznej szkole, w warszawskich kancelariach i w Instytucie Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, a teraz uczę tysiące prawników i tłumaczy online.
W Polsce napisałam dwa podręczniki do Legal English, a w Kanadzie piszę dwa kolejne.
W Polsce zaczęła i rozwinęła się moja fascynacja prawniczym angielskim, a teraz uczę się od specjalistów światowej klasy, by być dla Ciebie jeszcze lepszą nauczycielką.
Dołącz do grona moich kursantów i już dziś zacznij przerabiać kurs online https://legalenglishexpert.pl/kursy-online/ (dostęp do całości materiałów masz od razu aż na 8 miesięcy), a dodatkowo – niezależnie od kursu – możesz bez żadnych dopłat uczestniczyć w lekcjach na żywo, które przez cały 2019 r. będę regularnie prowadzić w zamkniętej grupie na Facebooku tylko dla swoich kursantów.

W chwili obecnej w grupie znajduje się już 10 nagrań lekcji, które przeprowadziłam w 2018 r. (każda lekcja w grupie to niezależny temat i nie trzeba ich oglądać po kolei). Poniżej możesz obejrzeć fragment ostatniej z nich. Inną z tych lekcji w całości możesz obejrzeć tutaj: https://legalenglishexpert.pl/cala-80-minutowa-lekcja-wideo-z-interaktywnym-cwiczeniem-the-legal-profession/. Pozostałe 20 lekcji na żywo, które obiecałam moim kursantom w grupie, postanowiłam rozłożyć na cały 2019 r. i będą się one odbywać mniej więcej co dwa tygodnie (z przerwą wakacyjną). 

Jeśli natomiast chcesz zobaczyć, jak wyglądają lekcje w samym kursie, wypróbuj bezpłatną wersję demo kursu (cały pierwszy unit): https://become.legalenglishexpert.pl

Dziękuję, że uczysz się Legal English ze mną!

Anna Młodawska


Wszelkie prawa zastrzeżone. © Anna Młodawska 2014-2019. Wszystkie wpisy w dziale FREEBIES – BEZPŁATNE MATERIAŁY są przeznaczone wyłącznie do prywatnego użytku osób fizycznych. Zabrania się publikowania ich w jakiejkolwiek formie (w tym na innych stronach w Internecie) oraz wykorzystywania ich do jakichkolwiek celów komercyjnych, w tym do prowadzenia lekcji języka angielskiego. 

Anna Młodawska
anna.mlodawska@legalenglishexpert.pl

Anna Młodawska – autorka dwóch podręczników: „Advanced Legal English for Polish Purposes” oraz "Infographic Legal English", tłumaczka przysięgła języka angielskiego, lektorka Legal English posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu prawników i tłumaczy we własnej szkole, w warszawskich kancelariach oraz w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW, absolwentka anglistyki UW, Interdyscyplinarnego Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy UW, Podyplomowego Studium Prawa Europejskiego UW oraz studiów Global Professional Master of Laws na University of Toronto w Kanadzie.Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję