Facebook LIVE z dnia 5 stycznia 2018 r.

Facebook LIVE z dnia 5 stycznia 2018 r.

Zobacz animowaną prezentację z transmisji na żywo na Facebooku z dnia 5 stycznia 2018 r.

Na komputerach prezentacja nie wymaga pobierania, natomiast na urządzeniach mobilnych wymagane jest pobranie bezpłatnej aplikacji Prezi. Po otworzeniu nawiguj strzałkami lub ustaw sobie autoplay w prawym dolnym rogu; obok w tym samym rogu jest widok pełnoekranowy.

Gdyby animowana prezentacja nie chciała się wyświetlić na Twoim komputerze, możesz pobrać PDF: Facebook LIVE z dnia 5 stycznia 2018 r.

 

Bardziej szczegółowo wszystkie te zagadnienia są omówione w kursie internetowym International Legal English – Key Terminology.

 

 

 

Dziękuję, że uczysz się Legal English ze mną!

Anna Młodawska


Wszelkie prawa zastrzeżone. © Anna Młodawska 2014-2019. Wszystkie wpisy w dziale FREEBIES – BEZPŁATNE MATERIAŁY są przeznaczone wyłącznie do prywatnego użytku osób fizycznych. Zabrania się publikowania ich w jakiejkolwiek formie (w tym na innych stronach w Internecie) oraz wykorzystywania ich do jakichkolwiek celów komercyjnych, w tym do prowadzenia lekcji języka angielskiego. 

Anna Młodawska
anna.mlodawska@legalenglishexpert.pl

Anna Młodawska – autorka dwóch podręczników: „Advanced Legal English for Polish Purposes” oraz "Infographic Legal English", tłumaczka przysięgła języka angielskiego, lektorka Legal English posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu prawników i tłumaczy we własnej szkole, w warszawskich kancelariach oraz w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW, absolwentka anglistyki UW, Interdyscyplinarnego Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy UW, Podyplomowego Studium Prawa Europejskiego UW oraz studiów Global Professional Master of Laws na University of Toronto w Kanadzie.Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję