Lubię uczyć

Lubię uczyć

Lubię uczyć. 14 tydzień kursu na żywo już za nami. Łącznie 60 osób w 6 grupach. Jeszcze dwa tygodnie w tym semestrze, a potem kolejne 16 tygodni nowego semestru z tymi samymi osobami. Cieszę się na ich postępy. Kiedy słyszę, że umieją to, czego nie umieli na początku kursu, sprawia mi to autentyczną radość.

A potem będę mieć przyjemność poznać nowe osoby na nowe 32 tygodnie zajęć (cały rok akademicki) od października 2021 r. do czerwca 2022 r. Tak, wznowienie zajęć na żywo (choć teraz online, a nie tak jak przez 10 lat przed moim wyjazdem na rok do Kanady – w stacjonarnym biurze w centrum Warszawy) to był bardzo dobry pomysł.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Młodawska, LL.M.

właścicielka Szkoły Prawniczego Angielskiego i Przekładu Prawniczego Legal English Expert
autorka podręczników „Advanced Legal English for Polish Purposes” oraz „Infographic Legal English”
lektorka Legal English i autorka kursów online
tłumaczka przysięgła języka angielskiego
absolwentka filologii angielskiej (UW), przekładu prawniczego (UW), prawa europejskiego (UW) oraz prawa kanadyjskiego w kontekście globalnym (University of Toronto)


Wszelkie prawa zastrzeżone. © Anna Młodawska 2014-2021. Wszystkie wpisy w dziale FREEBIES – BEZPŁATNE MATERIAŁY są przeznaczone wyłącznie do prywatnego użytku osób fizycznych. Zabrania się publikowania ich w jakiejkolwiek formie (w tym na innych stronach w Internecie) oraz wykorzystywania ich do jakichkolwiek celów komercyjnych, w tym do prowadzenia lekcji języka angielskiego.

Anna Młodawska
anna.mlodawska@legalenglishexpert.pl

Anna Młodawska – autorka dwóch podręczników: „Advanced Legal English for Polish Purposes” oraz "Infographic Legal English", tłumaczka przysięgła języka angielskiego, lektorka Legal English posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu prawników i tłumaczy we własnej szkole, w warszawskich kancelariach oraz w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW, absolwentka anglistyki UW, Interdyscyplinarnego Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy UW, Podyplomowego Studium Prawa Europejskiego UW oraz studiów Global Professional Master of Laws na University of Toronto w Kanadzie.Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję