Dodana wymowa do słownika, zaktualizowane freebies i moje oceny

Dodana wymowa do słownika, zaktualizowane freebies i moje oceny

Tworzę dla Ciebie portal terminologii prawniczej www.legalenglishexpert.pl już od 4,5 roku!
W tym czasie opublikowałam 220 wpisów z bezpłatnymi materiałami do nauki Legal English. Teraz przyszedł czas na to, żeby je wszystkie dokładnie przejrzeć i zaktualizować. Niedawno skończyłam to czasochłonne zadanie!
Każdy wpis osobiście przejrzałam, usuwając wszystkie nieaktualne informacje, i teraz w dziale “Freebies – bezpłatne materiały” znajdziesz wyłącznie wpisy evergreen – cały czas aktualne i niezmiennie czekające, by pomagać Ci w nauce Legal English. 

 

Ponadto w poprzednich tygodniach dodaliśmy do mojego autorskiego bezpłatnego słownika prawniczego online wymowę w formie nagrań native speakera. Przypominam, że w każdym haśle (trzeba zjechać poniżej hasła i wymowy) znajdują się statystyki występowania danego wyrażenia w anglojęzycznych aktach prawnych – jest to mój pomysł, zrealizowany przez programistę specjalnie na moje zamówienie. Planuję w tym roku poszerzyć ten słownik o kilka tysięcy haseł – mam nadzieję, że okaże się on dla Ciebie pomocny.

 

Oprócz bardzo intensywnej działalności na Facebooku, rozpoczęłam też aktywność na Instagramie, Twitterze i Linkedinie (dołącz do mojej sieci na profilu prywatnym lub kliknij follow na profilu firmowym – publikuję i tu i tu). Youtube czeka w kolejce, ale już niedługo…

Kończę też nowe szkolenie online z umów “English Contracts for Polish Purposes”, którego premiera będzie już na początku lutego.

No i muszę się pochwalić: ukończyłam pierwszy semestr studiów Global Professional Master of Laws na University of Toronto z oceną A-.
Jestem z siebie naprawdę dumna, bo to było dla mnie prawdziwe wyzwanie!

Dziękuję, że uczysz się Legal English ze mną!

Anna Młodawska


Wszelkie prawa zastrzeżone. © Anna Młodawska 2014-2019. Wszystkie wpisy w dziale FREEBIES – BEZPŁATNE MATERIAŁY są przeznaczone wyłącznie do prywatnego użytku osób fizycznych. Zabrania się publikowania ich w jakiejkolwiek formie (w tym na innych stronach w Internecie) oraz wykorzystywania ich do jakichkolwiek celów komercyjnych, w tym do prowadzenia lekcji języka angielskiego. 

Anna Młodawska
anna.mlodawska@legalenglishexpert.pl

Anna Młodawska – autorka dwóch podręczników: „Advanced Legal English for Polish Purposes” oraz "Infographic Legal English", tłumaczka przysięgła języka angielskiego, lektorka Legal English posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu prawników i tłumaczy we własnej szkole, w warszawskich kancelariach oraz w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW, absolwentka anglistyki UW, Interdyscyplinarnego Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy UW, Podyplomowego Studium Prawa Europejskiego UW oraz studiów Global Professional Master of Laws na University of Toronto w Kanadzie.Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję