4 infografiki z terminologią z zakresu FINANCIAL ENGLISH

4 infografiki z terminologią z zakresu FINANCIAL ENGLISH

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiam 4 infografiki z mojego najnowszego kursu Legal English Fundamentals, dostępnego w ramach subskrypcji Legal English Premium w cenie 89 zł / mc. 

Tym razem dla odmiany wybrałam dla Państwa infografiki bardziej finansowe niż stricte prawnicze.

Ps. Z subskrybentami Legal English Premium, którzy zapisali się na wrześniowe warsztaty widzę się na dwugodzinnej wideokonferencji już w najbliższą sobotę (26.09.20). Zapisy na wrześniowe warsztaty już się zakończyły, ale ze względu na duże zainteresowanie tą formą, wiem już na pewno, że w październiku i w listopadzie też odbędą się warsztaty dla subskrybentów, dlatego już teraz warto dołączyć do grona subskrybentów, by korzystać ze wszystkich moich kursów i szkoleń online, a dodatkowo bez dopłat brać udział w warsztatach na żywo. Dołączyć do grona subskrybentów można tutaj: https://become.legalenglishexpert.pl/produkty/premium/

Z poważaniem,

Anna Młodawska, LL.M.

właścicielka właścicielka Szkoły Prawniczego Angielskiego i Przekładu Prawniczego Legal English Expert
autorka podręczników „Advanced Legal English for Polish Purposes” oraz „Infographic Legal English”
lektorka Legal English i autorka kursów online
tłumaczka przysięgła języka angielskiego
absolwentka filologii angielskiej (UW), przekładu prawniczego (UW), prawa europejskiego (UW) oraz prawa kanadyjskiego w kontekście globalnym (University of Toronto)

financial institutions – instytucje finansowe


prudential supervision – nadzór ostrożnościowy 

capital adequacy – adekwatność kapitałowa 

financial crisis – kryzys finansowy
financial crises – kryzysy finansowe 


Wszelkie prawa zastrzeżone. © Anna Młodawska 2014-2020. Wszystkie wpisy w dziale FREEBIES – BEZPŁATNE MATERIAŁY są przeznaczone wyłącznie do prywatnego użytku osób fizycznych. Zabrania się publikowania ich w jakiejkolwiek formie (w tym na innych stronach w Internecie) oraz wykorzystywania ich do jakichkolwiek celów komercyjnych, w tym do prowadzenia lekcji języka angielskiego.

Anna Młodawska
anna.mlodawska@legalenglishexpert.pl

Anna Młodawska – autorka dwóch podręczników: „Advanced Legal English for Polish Purposes” oraz "Infographic Legal English", tłumaczka przysięgła języka angielskiego, lektorka Legal English posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu prawników i tłumaczy we własnej szkole, w warszawskich kancelariach oraz w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW, absolwentka anglistyki UW, Interdyscyplinarnego Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy UW, Podyplomowego Studium Prawa Europejskiego UW oraz studiów Global Professional Master of Laws na University of Toronto w Kanadzie.Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję