Zakończyliśmy zapisy na kursy wakacyjne. Wszystkie miejsca są zajęte. Najbliższe zapisy na kursy na żywo będziemy prowadzić we wrześniu (na roczny kurs przygotowawczy do egzaminu TOLES).

Wszystkie opcje nauki w naszej Szkole:

KUP KSIĄŻKĘ NA ALLEGRO

Książka Advanced Legal English for Polish Purposes w promocji z kursem wideo, w którym autorka prowadzi czytelnika krok po kroku przez każdy rozdział podręcznika, za 99 zł - tylko do wyczerpania zapasów - ostatnie sztuki z nakładu.

WYPRÓBUJ BEZ ZOBOWIĄZAŃ

Kurs wideo przygotowujący do egzaminu TOLES (Test of Legal English Skills) z możliwością wypróbowania bezpłatnego demo. 32 kompleksowe lekcje z dodatkowymi materiałami audio, infografikami i interaktywnymi fiszkami. Bezpłatna wersja demo obejmuje całe dwie pierwsze lekcje.

OGLĄDAJ NA YOUTUBE

Bezpłatne filmiki do nauki Legal English na youtube. Zasubskrybuj nasz kanał i poszerzaj swoją wiedzę z prawniczego angielskiego za darmo.

Kursy na żywo online

Zapisy na kursy na żywo (prowadzone online przez Zooma) przyjmujemy dwa razy w roku: w czerwcu na kursy wakacyjne (spotkania dwa razy w tygodniu po 90 min.) oraz we wrześniu (spotkania raz w tygodniu po 120 min. w okresie październik - czerwiec).

Kursy na żywo online dla kancelarii

Kurs dla kancelarii możemy zorganizować w każdej chwili - nie trzeba czekać na zapisy - ofertę przesyłamy mailowo po otrzymaniu zapytania z maila firmowego danej kancelarii. W przypadku chęci otrzymania takiej oferty prosimy o kontakt biuro@legalenglishexpert.pl

Zapisz się na newsletter i odbierz lekcje w pdf

Po zapisaniu się na newsletter przesyłamy link do pobrania 17 lekcji Legal English w pdf. Odbierz swój prezent i bądź na bieżąco z nowościami w naszej Szkole!

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję