Legal English Expert | Od poniedziałku wszystko się zmieni
 

Od poniedziałku wszystko się zmieni

Od poniedziałku wszystko się zmieni

Od poniedziałku 21 października 2019 r. przez kilka kolejnych miesięcy będę publikować i pisać newslettery wyłącznie po angielsku. Także wyłącznie po angielsku będę prowadzić live’y na Facebooku i stories na Instagramie.

Do tej pory wszystkie moje kursy i bezpłatne treści były przeznaczone wyłącznie dla osób polskojęzycznych, a od poniedziałku zaczynam testowanie międzynarodowego rynku Legal English.

Przez kilka pierwszych miesięcy będzie mnie to angażować na tyle, że porzucę zupełnie publikowanie czegokolwiek po polsku i promowanie moich kursów dla polskich prawników i tłumaczy. Dopiero w okolicy stycznia 2020 r. zamierzam podjąć decyzję co dalej z publikacjami po polsku – czy do nich wrócę, czy zostanę tylko przy angielskim, a może połączę obie te formy.

NOWE PUBLIKACJE ZNAJDZIESZ NA NOWEJ STRONIE: www.legalenglishexpert.com

SKLEP NA POLSKI RYNEK www.become.legalenglishexpert.pl DZIAŁA BEZ ZMIAN – CAŁY CZAS MOŻESZ W NIM KUPIĆ MOJE PODRĘCZNIKI I SUBSKRYPCJĘ LEGAL ENGLISH PREMIUM, OBEJMUJĄCĄ WSZYSTKIE KURSY I SZKOLENIA DLA POLSKICH PRAWNIKÓW I TŁUMACZY PRAWNICZYCH.

Dziękuję, że uczysz się Legal English ze mną!

Anna Młodawska, LL.M.

PREZENT za zapisanie się na newsletter
50 ZDAŃ PO ANGIELSKU
PRZYDATNYCH DLA PRAWNIKA PODCZAS ROZMOWY Z KLIENTEM (TABELE, AUDIO, FISZKI, TEST)
Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach firmy Transkrypt Anna Młodawska. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na podstawie zgody, którą w każdej chwili można wycofać. Administratorem danych będzie Transkrypt Anna Młodawska, ul. Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych zostały opisane w polityce prywatności (link w stopce strony).
Anna Młodawska
anna.mlodawska@legalenglishexpert.pl

Anna Młodawska – autorka dwóch podręczników: „Advanced Legal English for Polish Purposes” oraz "Infographic Legal English", tłumaczka przysięgła języka angielskiego, lektorka Legal English posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu prawników i tłumaczy we własnej szkole, w warszawskich kancelariach oraz w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW, absolwentka anglistyki UW, Interdyscyplinarnego Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy UW oraz Podyplomowego Studium Prawa Europejskiego UW. Przez ponad 10 lat prowadziła w Warszawie biuro tłumaczeń prawniczych i stacjonarną szkołę Legal English „Transkrypt”. Aktualnie mieszka w Kanadzie i studiuje prawo na University of Toronto, kontynuując z nieustającą pasją nauczanie polskich prawników i tłumaczy online. www.facebook.com/transkrypt www.instagram.com/legalenglishexpertStrona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję